Блог

Елена Соседка: EdTech — один з головних стартап-трендів 2021 року

Елена Соседка: EdTech — один з головних стартап-трендів 2021 року

  • Новини
  • Перегляди: 1249

Світова практика свідчить, що 9 з 10 стартапів зазнають невдачі. Щоб увійти в число 10% успішних стартапів, молодим підприємцям потрібно орієнтуватися в тому, що буде мати попит найближчим часом, враховуючи, в тому числі й світові тренди. Про це в статті на delo розповіла засновниця Concord Fintech Solutions Олена Сосєдка (Елена Соседка).

Наша країна сильна IT-фахівцями, тому найближчим часом кількість молодих людей, які будуть пропонувати ринку нові фінтех-рішення, буде лише зростати. Найголовніше — стартап повинен вирішувати конкретні завдання людей, істотно полегшуючи їм життя. Також потрібно розуміти, що в сучасному світі ідея сама по собі не варта нічого, цінність має лише її реалізація. Тому перед тим як планувати стартап, потрібно чітко уявляти реальність його втілення. Отже, які напрямки будуть цікаві венчурним інвесторам у 2021 році?

Олена Сосєдка (Елена Соседка) говорить, що у 2021 році для тих стартапів, які будуть створювати рішення у сфері освіти, відкриваються величезні перспективи. Адже у 2020 році багато хто зрозумів переваги віддаленого навчання. Гарантій, що 2021 пройде без локдаунів, ніхто не дає, а значить сфера онлайн-освіти буде і далі потрібною. Проєкти, що зможуть інтегрувати в процес навчання зручні платіжні сервіси, отримають свою частку цього зростаючого ринку.

Як це може працювати? Наприклад, школяр займається англійською з репетитором через спеціальний додаток, в який вшита функція оплати за проведений урок. Репетитор зможе отримати оплату за свою роботу відразу після її завершення. Або ж студент навчається програмувати з викладачем онлайн і оплачує цей курс прямо в додатку, не використовуючи інші сайти або сторонні програми. Весь процес буде швидким і головне — безпечним.

Найближчі роки сміливо можна схарактеризувати як епоха фінтех. ІТ-рішення, стартапи, бізнеси в цьому напрямку будуть рости як гриби після дощу, що ми вже спостерігаємо в зародковому стані. Однак виживуть на настільки конкурентному ринку лише ті, хто запропонує найкраще поєднання ціни та якості, а також зробить це вчасно. Рекомендую істотно спростити собі задачу, використовуючи в якості "движка" для створення сервісів готові фінтех-екосистеми.

Надрукувати  E-mail